روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون فرابکر / قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی به صورت عمده

قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی به صورت عمده

قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی با کیفیت خوب و مرغوب معمولا بالاتر از دیگر انواع روغن زیتون می باشد. اما سفارش و خرید آن به صورت عمده از مجموعه معتبر بازار روغن زیتون ایران می تواند تاثیر بسزایی در کاهش قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی داشته باشد.

زیتون برای رسیدن به رنگ بنفش( سیاه) پنج مرحله را طی می کند. ابتدا سبز تیره است بعد سبز کم رنگ، زرد پررنگ، زرد کم رنگ و در نهایت بنفش می شود. در طی این مراحل با گذشت زمان آب درون سلول های گیاهی زیتون کم کم جای خود را به روغن می دهد و به همین دلیل درصد روغن زیتون سیاه یا بنفش از زیتون سبز بیشتر است.

روغن زیتون فرابکر یکی از بهترین انواع روغن زیتون است که به خاطر شرایط فرآوری و استحصال و کیفیت بسیار بالا، نسبت به دیگر انواع روغن زیتون با قیمت بالاتری عرضه می شود.

شاید عده زیادی از مصرف کنندگان  روغن زیتون اصل یا فرابکر را به خوبی نشناسند و از خصوصیات بی نظیر آن آگاهی نداشته باشند. بنابراین بهتر است ابتدا به این مطلب مهم بپردازیم.

 

روغن زیتون فرابکر چیست؟

 

روغن زیتون فرابکر در اولین مرحله روغنکشی تحت فشار سرد و بدون اعمال حرارت و گرما بدست می آید.

در روغن زیتون فرابکر باید ترکیب سه- سه – چهار در روغنکشی رعایت شود. به عبارتی ترکیب صد در صد روغنکشی به این ترتیب است. 30 درصد زیتون سبز، 30 درصد زیتون زرد و 40 درصد زیتون بنفش.

در روغن زیتون فرابکر مولفه های اسیدیته و پراکسید در حد استاندارد قرار می گیرد و در عرض 48 ساعت بعد از زمان چیدن، روغنکشی می شود و از ترکیب افزودنی های شیمیایی نیز در آن خودداری می شود.

 

خواص روغن زیتون فرابکر

 

روغن زیتون نرم کننده و صفرابر است. سبب کاهش فشار خون و بهبود عملکرد قلب می شود. باعث کاهش کلسترول بد خون و افزایش چربی مفید خون می شود. برای پیشگیری از سرطان و بیماری های قلبی نیز بسیار مفید است.

 

خواص روغن زیتون

 

قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی

 

گر می خواهید از قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی اطلاع داشته باشید و آن را به صورت عمده تهیه نمایید می توانید از طریق همین سایت با کارشناس و مشاور فروش ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

منبع: سایت روغن زیتون

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن زیتون فرابکر اتکا

خرید روغن زیتون فرابکر اتکا بصورت اینترنتی

خرید روغن زیتون فرابکر اتکا بصورت عمده از طریق فروشگاهها و مراکز معتبر در شهرهای …

بازرگانی آذرند